SİSTEM ASANSÖR

SİSTEM ASANSÖR
Firma Adı:
SİSTEM ASANSÖR
Yetkili
ŞEMSETTİN ALTINTAŞ & Sistem Asansör İnş.Tur.Tic. ve San.Ltd.Şti.
Firma Adresi:
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HASTANE CADDESİ MUHİTTİN BEY APARTMANI NO:18/B BOLU
Şehir:
-> Bolu -> Bolu
Sektör:
Telefon:
0374 217 88 04
Telefon 2:
0374 212 88 00
GSM:
0533 583 68 70 - 0533 603 69 81
Faks:
0374 217 95 60
Görüntülenme sayısı: 2032
Firma Resimleri
Firma resimlerini büyük görmek için resimlerin üzerine tıklayınız.
Etiketler

bolu asansör firmaları, bolu asansör arıza servisi, bolu asansör teknik bakımı, bolu asansör bakımı onarımı, bolu asansör arıza servisleri, bolu asansör servis telefon numaraları, boluda asansör firmaları, boluda asansör arıza servisi, boluda asansör teknik bakımı, boluda asansör bakımı onarımı, boluda asansör bakım onarım servisleri, boluda asansör arıza servisleri, boluda asansör servis telefon numaraları,

Firma Hakkında

Firmamız 1997 yılından bu güne SİSTEM ASANSÖR İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak SİS-AS markası ile Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi iş kolunu kendisine ticari saha seçmiş olup 100 Kg. ile 4000 Kg.'a kadar çeşitli tip ve kapasitede kaliteli iş, müşteri memnuniyeti sloganıyla başarılı projelere imza atmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız, her kademesindeki uzman kadrosu ile montajda ve periyodik bakımda kaliteyi uygulamaya çalışmaktadır. Kendisini sürekli müşteri memnuniyeti ve talepleri doğrultusunda geliştiren firmamız, pek çok kurum ve kuruluşlara VVVF-HİDROLİK-ÖZEL TASARIM asansörlere kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet verirken kaliteden ödün vermemektedir.

Konusunda uzman personelimiz değişen ve sürekli gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip etmektedir.

ASANSÖR TASARIM VE PROJELENDİRME 

Asansör montajı ya da revize edilmesi düşülülen asansöre ve kuyuya ait ölçüm çalışmaları firmamız tarafından yapılır. Tasarım, proje ve fiyatlandırma için gerekli bilgiler müşteri istekleri göz önünde bulundurularak firmamız kalite yönetim sistemi formlarına işlenir.

Formlara göre çizimler ve hesaplamalar tecrübeli kadromuz tarafından hazırlanarak müşterimize sunulur.

Projelendirme ile ilgili standartlar (95/16/AT -- EN-81-1/2) ve Asansör trafik hesabı temel alınarak müşteri istekleri ve binanın kullanım koşulları göz önüne alınarak yapılır.

ÜRETİM

Tasarımını ve montajını yaptığımız asansörlerin bir kısım parçaları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Asansöre ait elektrikli, hidrolik ve mekanik diğer aksamlar, cihazlar ve her türlü yapı malzemeleri birlikte çalışıyor ve çalışıyor olmaktan kıvanç duyduğu kalitelerini yerli piyasada ve dünya çapında isbat etmiş güvenilir alanlarında en iyi ve belgeli tedarikçilerimizden karşılanarak firmamız garantisiyle müşterilerimizin beğeni ve hizmetine sunulmaktadır.

 


Firmanin Haritadaki Yeri
Javascript is required to view this map.
Firma no: 4478
Copyright 2011
WEB TASARIM