MODA LİFE BUJİTERİ

MODA LİFE BUJİTERİ
Firma Adı:
MODA LİFE BUJİTERİ
Yetkili
Halit Gülay
Firma Adresi:
Meşrutiyet Mh.Gazipaşa Cd. Emral Çarşısı Girişi No:1 Kat:1 Merkez / Zonguldak
Şehir:
Telefon:
0372 251 32 22
GSM:
0542 253 11 09
Görüntülenme sayısı: 4129
Firma Resimleri
Firma resimlerini büyük görmek için resimlerin üzerine tıklayınız.
Etiketler

MODA LİFE BUJİTERİ Bileklik, Broş, Antik Takılar, İnci Set, Set (Kolye,Küpe), Kolye, Küpe, Yüzük, Firkete, Toka ve diğer takı çeşitlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ve yüzlerce ürün çeşidi ile hizmetinizdedir. Kaliteli ürünler, uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan işletmemizde perakende satış hizmeti verilmektedir.

Kendimize has tasarımlarla; müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ve müşterilerimize en güzel ve güncel ürünleri sağlamak amacıyla; her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.

SİZLERİN MEMNUNIYETİ BİZİM GURURUMUZDUR.

Firma Hakkında

zonguldak bijutericiler, zonguldak bijuteri satışı, zonguldak takı aksesuar satışı, zonguldak saat çeşitleri satışı, zonguldak toka çeşitleri satışı, zonguldak son moda takılar, zonguldak bijuteri adresleri, zonguldak bijuteri satanlar, zonguldak saat satışı, zonguldak bay saat satışı, zonguldak bayan saat satışı, zonguldak şal çeşitleri satışı, zonguldak kemer çeşitleri satışı, zonguldak cüzdan çeşitleri satışı, zonguldak hediyelik eşya çeşitleri satışı, zonguldak şapka çeşitleri satışı, zonguldak künye bileklik çeşitleri satışı, zonguldak kulak delme yapan yerler, zonguldak burun delme yapan yerler, zonguldak eşarp çeşitleri satışı,

Firmanin Haritadaki Yeri
Javascript is required to view this map.
Firma no: 723
Copyright 2011
WEB TASARIM