BIDIK ANAOKULU

BIDIK ANAOKULU
Firma Adı:
BIDIK ANAOKULU
Yetkili
MUAMMER SANCAKLI
Firma Adresi:
KOCATEPE MAH. 32. SOKAK NO:16 BAYRAMPAŞA İSTANBUL
Şehir:
Sektör:
Telefon:
0212 437 04 82
GSM:
0554 659 54 35
GSM 2:
0538 551 07 38
Görüntülenme sayısı: 3332
Firma Resimleri
Firma resimlerini büyük görmek için resimlerin üzerine tıklayınız.
Etiketler

istanbul bayrampaşa bıdık anaokulu, istanbul bayrampaşa anaokulları, istanbul bayrampaşa okul öncesi eğitim yerleri, istanbul bayram paşada anaokulları fiyatları, istanbul bayram paşa ana okulları fiyatları, istanbul bayrampaşa çocuk ana okulları nerede, istanbul bayrampaşa anaokulları telefon numaraları, istanbul bayrampaşa merkezde ana okulları, istanbul bayrampaşa merkezde anaokulları fiyatları, istanbul bayrampaşa özel anaokulları, istanbul bayrampaşa özel anaokulları fiyatları, istanbul bayrampaşa anaokulu kreşler, istanbul bayrampaşa çocuk eğitim kreşleri,

Firma Hakkında

Milli ve manevi değerlerine önem veren, manevi değerlerle yetişmiş bir neslin toplumun huzuru ve refahı için ne derece önemli olduğunu bilen bir kadronun yönetimde olduğu bir anaokuludur.  Bıdık Anaokulu. 13 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle her şart ve koşulda hizmet verme amacıyla, büyük bir gayret ve özveriyle çalışmaktayız. Okulumuz üç katlı olup geniş, havadar ve çağın şartlarına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

   Dolpinarium, Forum İstanbul içersinde yer alan Akvaryum, tiyatro gösterileri, çocuk filmleri ve animasyonların gösterimde olduğu sinemalar, veli’lerimizinde  dahil edildiği piknikler sosyal aktivitelerimiz arasındadır. Anaokulumuz içersinde yeteneği olan öğrencilerimize yönelik rontlar ve drama etkinlikleri, folklor eğitimide verilmektedir. Yaş gruplarına uygun ingilizce dersleri olmazsa olmazlarımızdandır. Eğitimimiz konusunda daha geniş bilgilenmek maksatlı, bizlerle iletişim kurmanızı önemle tavsiye ederiz. Yaz döneminde yaz okulumuzda vardır. Yaz okuluna kayıtlarımız şimdiden başlamıştır.

 

   Kış dönemi kayıtlarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir. Kayıt ücreti alınmamakla birlikte aylık ücretlerimiz her ailenin kesesine uygun ve makul seviyede tutulmaktadır. Bizlerle muhakkak surette temasa geçmenizi, bizlerle tanışmanızı ve kırk yıl hatırı olacak kahvemizi içmeye davet ediyoruz sizleri.

Firmanin Haritadaki Yeri
Javascript is required to view this map.
Firma no: 5290
Copyright 2011
WEB TASARIM